2020.09.11_01

Frizo buduje nowy magazyn Orbico

2020.09.11 01

Frizo buduje nowy magazyn Orbico

 

Dla wiodącego dostawcy usług logistycznych na rynku polskim Frizo zaprojektuje, zbuduje  i uruchomi najnowocześniejszy system chłodzenia dla Centrum Dystrybucyjnego k. Teresina.

 

Orbico jest wiodącym dystrybutorem ponad 50 znanych światowych marek, dostarcza pełną gamę usług z zakresu sprzedaży, trade marketingu, marketingu i szeroko rozumianej logistyki. Firma działa we wszystkich kanałach dystrybucji, obsługuje wszystkie sieci detaliczne oraz dostarcza produkty do kilkunastu tysięcy małych i średnich sklepów w całej Polsce.

Na hali o powierzchni 3 300 m2 zostanie zainstalowany nowatorski  system chłodzenia, który gwarantuje bezpieczeństwo przechowywania towarów i najwyższą możliwą sprawność.

Szacowana wartość kontraktu wynosi 3 mln zł.

 

 

***

Frizo Sp. z o.o. to pionierska firma na rynku chłodnictwa i wentylacji przemysłowej. Zapewnia pełną obsługę inwestycji: profesjonalne doradztwo, projekt i realizację przy wsparciu zespołu ponad 100 inżynierów. Firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym w Miszewku pod Gdańskiem
i dwoma oddziałami: w Warszawie i Gliwicach. Posiada największy dział projektowy, który realizuje inwestycje  dla czołowych zakładów przemysłowych na terenie całego kraju.

Firma słynie z niekonwencjonalnych, energooszczędnych i proekologicznych rozwiązań opracowywanych na indywidualne życzenie klienta.

W zeszłym roku FRIZO otrzymało dofinansowanie w wysokości 9,5 mln złotych na realizację innowacyjnego w skali światowej projektu  amoniakalnych pomp ciepła, który ponad sześciokrotnie obniży zużycie energii cieplnej w zakładach przemysłowych.

 

Kontakt:  Frizo Sp. z o.o., Ul. Wiertnicza 108, 02-952 Warszawa

biuro@frizo.pl, www.frizo.pl

tel. +48 22 525  35 55

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.