ODBUDOWUJEMY POLSKĄ
MYŚL INŻYNIERSKĄ

O nas

FRIZO to polskie przedsiębiorstwo technologiczne odmieniające branżę chłodnictwa. Proponowane przez nas rozwiązania posiadają silny potencjał rozwojowy oraz stanowią innowacje w skali światowej i mają szansę przedefiniować rynek przemysłu chłodniczego.

Core naszego biznesu to chłodnictwo, jednak patrząc na zakład w sposób holistyczny dbamy o odpowiednie parametry powietrza zajmując się również wentylacją, ogrzewnictwem, osuszaniem przemysłowym czy liofilizacją.

Masz skomplikowany projekt? Rzuć nam wyzwanie!

Nasze zaplecze technologiczne

Proponowane przez nas rozwiązania posiadają silny potencjał rozwojowy oraz stanowią innowacje w skali światowej i mają szansę przedefiniować rynek przemysłu chłodniczego. Podejmujemy już pierwsze projekty inwestycyjne zlokalizowane w krajach ościennych i spotykamy się z satysfakcjonującym feedbackiem ze strony zagranicznych kontrahentów.

zakład produkcyjny frizo_1

Własny Zakład Produkcyjny
i Park Maszynowy

To tutaj na przestrzeni prawie 0,5 ha powstaje każdy najmniejszy komponent na poczet późniejszej instalacji

centrum badawczo rozwojowe frizo_1

Autorskie Centrum
Badawczo-Rozwojowe

Unikalna przestrzeń dla rozwoju technologii chłodniczych a także dzielenia się wiedzą i szkolenia inżynierów

Sztuczna inteligencja frizo_1

Rozwiązania
Sztucznej Inteligencji

Razem z instalacją FRIZO możemy dostarczyć dedykowane oprogramowanie, które umożliwi obsługę instalacji w najbardziej efektywny sposób

modelowanie 3d frizo_1

Modelowanie w 3D

Nasze projekty są zawsze przygotowywane  w innowacyjnej technologii modelowania 3D, aby ułatwić przełożenie ich do pomyślnej realizacji