Projektant Instalacji Chłodniczych

Projektant Instalacji Chłodniczych (Warszawa)

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie instalacji chłodniczych (freonowych, amoniakalnych, CO2) głównie na obiektach przemysłowych
  • Przygotowywanie wycen i kalkulacji ofertowych
  • Opracowywanie dokumentacji UDT
  • Ocena zgodności realizacji, odbiory
  • Współpraca z innymi działami w ramach organizacji
  • Raportowanie zgodnie ze standardami przyjętymi w spółce

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, techniczne w obszarze chłodnictwa, instalacji sanitarnych lub pokrewne
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w projektowaniu instalacji sanitarnych, Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w instalacjach chłodniczych amoniakalnych lub procesowych na obiektach przemysłowych
  • Mile widziane uprawnienia do projektowania w branży sanitarnej
  • Dokładność, skrupulatność, zaangażowanie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Chęć rozwoju zawodowego w branży chłodnictwa przemysłowego

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę.
  • Wszelkie narzędzia pracy.
  • Stabilne zatrudnienie w dużej organizacji.
  • Pracę w doświadczonym zespole specjalistów w dziedzinie chłodnictwa przemysłowego.
  • Pracę w przyjaznej atmosferze.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji na adres: biuro@frizo.pl

FE POIR barwy RP MR EFRR poziom pl 1 1 scaled

Firma FRIZO Sp. z o. o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt. „Utworzenie centrum badawczo-rozwojowego firmy FRIZO”

Celem projektu jest utworzenie centrum badawczo-rozwojowego w celu opracowania nowatorskiej kontenerowej maszynowni chłodniczej (KMCh) wykorzystującej jako media robocze dwutlenek węgla oraz amoniak w układzie kaskadowym

Wartość projektu: 11 235 189,00 zł
Dofinansowanie projektu z UE: 4 110 435,00 zł