Pompy ciepła dla przemysłu (3)

V Kongres Efektywności Energetycznej FRIZO

W dniach 19-20 czerwca odbył się V Kongres Efektywności Energetycznej Frizo, który zgromadził kluczowych przedstawicieli zakładów branży spożywczej. W trakcie kongresu poruszono tematy związane z efektywnością energetyczną, kompleksowymi rozwiązaniami technologicznymi, odzyskiem ciepła oraz białymi certyfikatami. Poruszano wiele zagadnień, które mają na celu poprawę efektywności energetycznej w zakładach produkcyjnych.

Prezentacje prowadzone przez wybitnych ekspertów dostarczyły uczestnikom cennych informacji na temat najnowszych technologii i praktyk, które mogą znacząco wpłynąć na redukcję kosztów energii w zakładach produkcyjnych. Wydarzenie było również doskonałą okazją do wymiany doświadczeń oraz nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Podczas kongresu uczestnicy mieli wyjątkową okazję zwiedzić zakład produkcyjny Frizo, gdzie mogli zobaczyć nasze najnowsze innowacje w praktyce, oraz odwiedzić nowoczesne laboratorium badawcze głównego partnera, firmy J.S.Hamilton, co dodatkowo wzbogaciło ich doświadczenie i wiedzę na temat zaawansowanych technologii w branży.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz partnerom merytorycznym za udział i wkład w to prestiżowe wydarzenie. Dzięki Waszej obecności Kongres stał się platformą do dzielenia się wiedzą i inspirowania do wdrażania innowacyjnych rozwiązań.

📅 Data: 19-20 czerwca
📍 Lokalizacja: Miszewko, Gdańsk

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.