Regionalny Kierownik Sprzedaży | FRIZO

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Miejsce pracy: wybrany region Polski

Opis stanowiska:
  • odpowiedzialność za realizację planów sprzedaży i strategii firmy w regionie,
  • bezpośrednia obsługa klientów w terenie oraz poszukiwanie nowych odbiorców,
  • ofertowanie i doradztwo,
  • analiza techniczna i kosztowa rynku konkurencyjnego,
  • współpraca z biurem projektowym,
  • sporządzanie wymaganych sprawozdań.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunkowe (wydz. chłodnictwa lub mechaniczno-energetyczny),
  • Warunek Konieczny:
    doświadczenie minimum 5 lat pracy na podobnym stanowisku w przemyśle spożywczym.
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i odpowiedzialność,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem
Nasza oferta:
  • Samochód, komputer, telefon służbowy.
  • Plan szkoleń i motywacji.
  • Wspaniały zespół
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji na adres: biuro@frizo.pl. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.