Kierownik sprzedaży ds. Izolacji Termicznych | FRIZO

Kierownik sprzedaży ds. Izolacji Termicznych

Lokalizacja: Warszawa lub Trójmiasto

Opis stanowiska:
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • kompleksowa obsługa klientów
  • analiza oraz doradztwo techniczne w zakresie izolacji termicznych
  • opracowywanie indywidualnych ofert dla klientów
  • realizowanie polityki firmy
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy na lokalnym rynku
  • przygotowywanie niezbędnej dokumentacji dla urządzeń,
  • koordynacja wykonawstwa instalacji i nadzór nad nim,
  • współudział przy ofertowaniu.
  • dodatkowy atut: wycena lub projektowanie instalacji chłodniczych,
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne
  • Znajomość zagadnień związanych z tematyką izolacji termicznych
  • Warunek konieczny:
  • Doświadczenie w pracy na w/w stanowisku lub w firmie handlowej o podobnym asortymencie – minimum 2-letnie.
  • Znajomość pakietu Office.
  • Znajomość programu Auto Cad.
  • Dobra organizacja pracy własnej.
  • Otwartość na częste wyjazdy służbowe
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • możliwość poszerzania kompetencji zawodowych,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz indywidualnego rozwoju.
  • wynagrodzenie zasadnicze+ system premiowy uzależniony od osiągniętych wyników
  • Samodzielna pracę i ambitne cele do realizacji
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Wsparcie merytoryczne i szkoleniowe
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji na adres: biuro@frizo.pl. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.