Untitled design4

Mistrzostwa Polski Branży Spożywczej
w tenisie ziemnym i stołowym

Dołącz do nas i weź udział w wyjątkowym, kameralnym wydarzeniu, którego celem jest budowanie relacji, promowanie zdrowej rywalizacji i świętowanie naszej wspólnej pasji do doskonałości w branży spożywczej. Jest to niepowtarzalna okazja do nawiązania kontaktów kolegami i koleżankami z branży, wzięcia udziału w emocjonujących meczach oraz odprężenia się w przyjaznej atmosferze.

Kontynuacja 19-letniego turnieju Andrzeja Marchewki
Untitled design(3)(1)

Grasz w tenisa? TRENUJ! Nie grasz w tenisa?
TEŻ TRENUJ!

Z radością zapraszamy na nadchodzący Turniej Tenisowy dedykowany producentom z branży spożywczej, którego gospodarzem jest firma FRIZO i nasi hojni sponsorzy.

6-8 września 2024

Lake Hill Mazury Resort & SPA
Ostróda, Mazury

Co Cię czeka na Frizo Polish Food Cup?

pikaso texttoimage networking douring the tennis tournament banquet

Nawiąż cenne kontakty ze współpracownikami i liderami z branży. Niezależnie od tego, czy jesteś na korcie, czy na bankiecie, zawsze istnieje szansa na poszerzenie swojej sieci kontaktów zawodowych.

Weź udział w ekscytujących meczach tenisowych lub kibicuj swoim faworytom. Zaprezentuj swoje umiejętności lub po prostu ciesz się spektaklem gry na wysokim poziomie.

pikaso texttoimage tennis tournament matches expressing emotions and

Dołącz do nas podczas Charytatywnego Bankietu z motywem filmowym i spędź spektakularny wieczór pełen wyśmienitej kuchni, rozrywki i działalności filantropijnej. Przebierz się za swoją ulubioną postać filmową i wesprzyj szczytny cel, ciesząc się niezapomnianymi chwilami.

pikaso texttoimage Charity Banquet with a Movie Theme Join us for a
pikaso texttoimage 35mm film photography Photo expressing relax recha

Zrelaksuj się i odpręż! Poza konkurencją to wydarzenie oferuje wiele możliwości relaksu, naładowania baterii i cieszenia się towarzystwem znajomych. Przewidziane liczne atrakcje dla dzieci, animacje oraz nieograniczony dostęp do aquaparku.

Frizo Food Cup to przede wszystkim świętowanie naszej wspólnej pasji do doskonałości w branży spożywczej. Razem możemy inspirować się nawzajem do osiągania nowych szczytów.

pikaso texttoimage Food industry promotion and degustation during the

Dowiedz się więcej

Pobierz broszurę turniejową w formacie PDF

POBIERZ
.
Untitled design4