Logiserv 1

Inwestycja Logiserv: Nowa definicja wydajności okiem FRIZO

Logiserv 1

 

 
FRIZO z dumą ogłasza swoje wszechstronne zaangażowanie w projekt inwestycyjny Logiserv. To ambitne przedsięwzięcie obejmuje budowę nowoczesnej hali produkcyjno-magazynowej wraz z niezbędną infrastrukturą na rozległej powierzchni 20 000 metrów kwadratowych.

 

Nasza rola jest wieloaspektowa – podejmujemy się kompleksowego projektowania i realizacji krytycznych instalacji sanitarnych wewnętrznych i zewnętrznych, w tym: instalacji odwodnienia dachu, instalacji chłodniczej, klimatyzacji, wentylacji, instalacji wod-kan, budowy kotłownii gazowej 4.5 MW, instalacji gazu oraz sprężonego powietrza.

 

Ponadto FRIZO dostarczy i zainstaluje zaawansowany system zarządzania budynkiem (BMS), aby zoptymalizować wydajność całej instalacji i efektywnie zarządzać energią. Aby zapewnić bezproblemowe działanie, nasz zespół zapewni także kompleksowe przeszkolenie załogi Inwestora.

 

Jesteśmy zaangażowani w dostarczanie innowacyjnych i zrównoważonych rozwiązań, które są zgodne z wizją Logiserv i nie możemy się doczekać, aby przyczynić się do sukcesu tego imponującego projektu!

 

 

Logiserv scaled

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.