logo_gazele

Frizo wyróżnione w rankingu Gazele Biznesu 2021

logo gazele


Puls biznesu skutecznie otworzył nam oczy na fakt jak daleko w tym roku zagalopowaliśmy. Niezmiernie się cieszymy mogąc ogłosić na zwieńczenie 2021 roku, iż Frizo zostało wyróżnione prestiżowym tytułem Gazeli Biznesu potwierdzając tym samym swój dynamiczny rozwój, niejstępliwosc i konsekwencję działań w turbulencyjnych warunkach rynkowych. Pojawienie się Frizo na łamach rankingu to także gwarancja naszej transparentności i dobrej kondycji finansowej przed partnerami biznesowymi, którzy mogą spać spokojnie wiedząc, że ich inwestycje znalazły się w najlepszych rękach.


O rankingu


Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. „Puls Biznesu” organizuje go nieprzerwanie od 2000 r., realizując misję wspierania przedsiębiorczości. Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych, a udział w nim jest bezpłatny

Gazela Biznesu to firma, która działa nieprzerwanie od co najmniej 2017 r. i miała wówczas przychody na poziomie 3-200 mln zł. W ostatnich trzech latach odnotowała ich wzrost, nie miała straty i udostępnia wyniki finansowe umożliwiając ocenę kondycji. W tegorocznej edycji rankingu sklasyfikowane zostały 4733 firmy z całej Polski.

 

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami rankingu na dedykowanej stronie internetowej.

gazele 2020 124126304 986x1024

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.