gulfood(1)

FRIZO poszukuje partnerów na targach Gulfood Manufacturing Fair 2023 w Dubaju

Komunikat prasowy z dn. 7 listopada 2023 r.

 

FRIZO poszukuje partnerów na targach Gulfood Manufacturing Fair 2023 w Dubaju

FRIZO, europejski lider w produkcji innowacyjnych i zrównoważonych urządzeń chłodniczych, ogłasza swój udział w cenionych targach Gulfood Manufacturing Fair 2023, które odbywają się w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. To godne uwagi wydarzenie zaplanowano od 7 do 9 listopada br. Podczas targów FRIZO aktywnie poszukuje rokujących partnerstw na rynku Bliskiego Wschodu.

Uwolnienie potencjału rynku bliskowschodniego

Targi Gulfood znane są ze swojej roli jako wiodąca platforma dla profesjonalistów z branży spożywczej, ułatwiająca połączenia między kluczowymi graczami, decydentami i ekspertami z całego świata. Jako gość tego znakomitego wydarzenia firma FRIZO jest podekscytowana możliwością odkrywania nowych możliwości, wspierania i nawiązywania kontaktu z potencjalnymi klientami i partnerami w regionie Bliskiego Wschodu.

Kultywowanie innowacji i doskonałości

FRIZO specjalizuje się w dostarczaniu najnowocześniejszych urządzeń chłodniczych dla przemysłu, które przewyższają standardy branżowe. Przywiązując dużą wagę do zrównoważonego rozwoju, jakości dostarczanych produktów oraz innowacyjności, FRIZO odpowiada specyficznym potrzebom wielu gałęzi przemysłu. Rynek Bliskiego Wschodu oferuje ogromny potencjał, dlatego firma chętnie wykorzystuje dynamiczny i stale rozwijający się krajobraz tego regionu. Obecność na targach Gulfood Manufacturing Fair 2023 podkreśla zaangażowanie w kultywowanie doskonałości i postępu technologicznego.

Możliwości tworzenia sieci kontaktów i współpracy

FRIZO zaprasza partnerów i klientów do kontaktu podczas targów Gulfood Manufacturing Fair 2023, aby porozmawiać o przyszłości technologi chłodniczych.

***

Frizo Sp. z o.o. to pionierska firma na rynku chłodnictwa i wentylacji przemysłowej. Zapewnia pełną obsługę inwestycji: profesjonalne doradztwo, projekt i realizację przy wsparciu zespołu ponad 100 inżynierów. Firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym w Miszewku pod Gdańskiem
i dwoma oddziałami: w Warszawie i Gliwicach. Posiada największy dział projektowy, który realizuje inwestycje  dla czołowych zakładów przemysłowych na terenie całego kraju.

Firma słynie z niekonwencjonalnych, energooszczędnych i proekologicznych rozwiązań opracowywanych na indywidualne życzenie klienta.

W zeszłym roku FRIZO otrzymało dofinansowanie w wysokości 9,5 mln złotych na realizację innowacyjnego w skali światowej projektu  amoniakalnych pomp ciepła, który ponad sześciokrotnie obniży zużycie energii cieplnej w zakładach przemysłowych.

Kontakt:  Frizo Sp. z o.o., Ul. Wiertnicza 108, 02-952 Warszawa

biuro@frizo.pl, www.frizo.pl

tel. +48 22 525  35 55

Pobierz komunikat w wersji edytowalnej:

Word icon1

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.