FRIZO oferuje kompleksową realizację data center – od koncepcji, poprzez projektowanie aż po wykonawstwo. Jesteśmy jednostką wyspecjalizowaną do stworzenia kompletnych obiektów w charakterze generalnego wykonawcy. Podejmujemy się realizacji budynków biurowych, przestrzeni dedykowanych data center jak również zajmiemy się adaptacją istniejących powierzchni na potrzeby stworzenia serwerowni.

 

Budowa dobrze funkcjonującego data center to złożony proces, w który zaangażowani są doświadczeni specjaliści, niestandardowe rozwiązania oraz szeroko zakrojone planowanie. Nieustannie skupiając się na jakości, precyzji, bezpieczeństwie i zrównoważonym rozwoju opracujemy dla Państwa najlepsze rozwiązania i stworzymy zoptymalizowany obiekt.

Mając doświadczenie w realizacji data center dla czołowych polskich firm w ciągu ostatnich dziesięciu lat, wiemy, że projekty te wymagają zwinnego myślenia, szybkiej reakcji oraz najwyższej troski o bezpieczeństwo i poufność.

Jako Twój partner budowlany nowej generacji doskonale rozumiemy potrzebę dostarczania naszym klientom zoptymalizowanych rozwiązań dzięki wglądowi w szybko zmieniające się trendy rynkowe i technologie. Używamy zaawansowanych narzędzi analitycznych i diagnostycznych do uruchomienia i dostarczenia w pełni działającego obiektu, co pozwoli Państwu i użytkownikom końcowym dobrze prosperować w przyszłości.

 

frizo data center 300x129