FRIZO podczas Targów FOOD TECH 2020

frizo
FRIZO podczas Targów FOOD TECH 2020

Kliknij na zdjęcie i zobacz nasz film z wizyty na Targach “Food Tech”

kadr_filmu

Kim jesteśmy?

FRIZO to firma oferująca nowoczesne rozwiązania z zakresu chłodnictwa, wentylacji przemysłowej oraz izolacji termicznych. Zespół około 60 inżynierów kompleksowo projektuje, realizuje i serwisuje instalacje chłodnicze oparte o ekologiczne czynniki NH3 i CO2.

Wartości Firmy

Nasi Klienci podkreślają, że dużą wartością firmy FRIZO jest to, że możemy zaprojektować i wykonać instalacje chłodnicze wraz z systemami wentylacji. Dzięki temu Klient zyskuje gwarancję optymalnego zużycia energii i niezawodnej pracy systemów obróbki powietrza na całym zakładzie.

Jeden wykonawca obu instalacji to również pewność braku problemów w punktach styku tych dwóch instalacji i związanych z nimi dodatkowych kosztów, jakie mogą wystąpić, gdy wykonywane są przez dwóch oddzielnych dostawców.

Co oferujemy ponadto? 

Dzięki naszym Partnerom na Ukrainie, Rosji i Białorusi, możemy odkupić od Państwa istniejącą instalację freonową, obniżając o jej wartość zakup nowej, ekologicznej instalacji do Państwa firmy.

Zapraszamy do współpracy przy wyborze odpowiedniego dla Państwa firmy systemu chłodniczego i wentylacji.

 

FE POIR barwy RP MR EFRR poziom pl 1 1 scaled

Firma FRIZO Sp. z o. o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt. „Utworzenie centrum badawczo-rozwojowego firmy FRIZO”

Celem projektu jest utworzenie centrum badawczo-rozwojowego w celu opracowania nowatorskiej kontenerowej maszynowni chłodniczej (KMCh) wykorzystującej jako media robocze dwutlenek węgla oraz amoniak w układzie kaskadowym

Wartość projektu: 11 235 189,00 zł
Dofinansowanie projektu z UE: 4 110 435,00 zł